Rekomendacje

Rekomendacje


Coaching osoby prywatne

Kasię poznałem w dość oryginalny sposób. Wiem jednak, że na takich ludzi nie trafia się przypadkiem. Jej podejście do sesji od początku było pełne zaangażowania i pasji. 

Okazała się być osobą kompetentną, rzeczową i profesjonalną. Narzędzia których używa pozwoliły mi w inny sposób spojrzeć na mój potencjał a także podjąć nowe kroki do jego rozwoju.

Szczerze polecam sesje coachingowe z Kasią osobom chcącym się rozwijać. 

Krzysztof


Z Kasią miałam okazję współpracować na szkoleniach oraz w trakcie procesu coachingowego. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Umiejętności na bardzo wysokim poziomie, ale również poczucie humoru, którym potrafi zawsze zarazić. Pasja, osobowość oraz ogromne zaangażowanie sprawiają, iż łatwo Kasi zaufać i dać się prowadzić ku zmianie.

Katarzyna


Korzystałam z procesu coachingowego u Kasi i szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. To był pierwszy raz, kiedy brałam udział w takim procesie i szczerze mogę polecić. Nie spodziewałam się, że coaching porusza tak ważne i głębokie tematy, co daje możliwość tak dużo dowiedzenia się o sobie. Myślę, że coaching to przyszłość w biznesie oraz w podejściu do pracowników i ludzi. Polecam w 100%.      

Edyta


Katarzyna Wawruch

Business Financial Manager
Coach & Mentor & Trainer

kontakt@postawnabiznes.pl

+48 669 381 700